Resultater UM innandørs andre dag

  • 23.03.2011 kl.22:23 i Blogg
  • Bli den første som kommenterer! Instagram

Fasiten min står først, deretter kjem resultata frå UM.

Lørdag

Lengde

G 17
1 Markus Loftås, Osterøy IL
2 Stig Andreas Langeland, Osterøy IL
3 Philip Bay Andersen, Kristiansands IF- Friidrett

Resultat:
1 Markus Loftås, Osterøy IL
2 Philip Bay Andersen, Kristiansands IF-Friidrett
3 Stig Andreas Langeland, Osterøy IL

G 18/19
1 Martin Roe, FRI IL
2 Jostein Joshua Fossøy, Florø T og IF
3 Adrian Manum Kvinge, Fana IL

Resultat:
1 Martin Roe, FRI IL
2 Jostein Joshua Fossøy, Florø T og IF
3 Andreas H. Christiansen, Fredrikstad IF

M 20-22
1 Henrik JF Holmberg, Vik IL
2 Dag Olav Hanstad, FIK Orion
3 Harald Svandal Bø, Sandnes IL

Resultat:
1 Henrik JF Holmberg, Vik IL
2 Dag Olav Hanstad, FIK Orion
3 Harald Svandal Bø, Sandnes IL

60 m


J 15
1 Vilde Lund Bjørnsen, Gneist IL
2 Monika Benserud, Gneist IL
3 Ida Planke Berg, Tyrving IL

Resultat:
1 Monika Benserud, Gneist,IL 
2 Vilde Lund Bjørnsen, Gneist,IL 
3 Juliane Lamvik, Nidelv IL

J 18/19
1 Marte Jørgensen, Tjalve IK
2 Eline Breilid, Kristiansands IF-Friidrett
3 Siv Krakeli Sneen, Eide IL

Resultat:
1 Eline Breilid, Kristiansands IF-Friidrett
2 Siv Krakeli, Sneen Eide IL
3 Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

G 15
1 Eric Alberto Marhaug, Bodø Friidrettsklubb
2 Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL
3 Cidi Nzita, Norna-Salhus

Resultat:
1 Karsten Warholm, Dimna IL 
2 Cidi Nzita, Norna-Salhus 
3 Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

G 17
1 Henrik Overvåg, Dimna IL
2 Sondre Nyvold Lid, Molde-Olymp IL
3 Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

Resultat:
1 Daniel Engen Lauritzen, Moss IL
2 Henrik Overvåg, Dimna IL
3 Eirik Solvi, Urædd Friidrett

M 20-22
1 Alexander Dahlstrøm Winger, Tjalve IK
2 Michael Rosenberg, FIK Orion
3 Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL

Resultat:
1 Alexander Dahlstrøm Winger, Tjalve, IK
2 Michael Rosenberg, FIK Orion
3 Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL

800 m

G17
1 Vebjørn Borge, Osterøy IL
2 Roald Hagbart Frøskeland, Åmøy & Grønøy IL
3 Ådne Andersen, Hareid IL

Resultat:
1 Erik Udø Pedersen, Holum IL 
2 Ådne Andersen, Hareid IL 
3 Vebjørn Borge, Osterøy IL

J 18/19
1 Ida Østerås, Verdal Friidrettsklubb
2 Solveig Onstad, Laksevåg TIL
3 Mari Øyen, Strindheim IL

Resultat:
1 Maren Vigerust Graff, Ringerike Friidrettsklubb 
2 Ida Østerås, Verdal Friidrettsklubb
3 Solveig Onstad, Laksevåg TIL

1000 m Stafett

M 20-22
1 Osterøy IL
2 Moelven IL
3 Florø T og IF

Resultat:
1 Moelven IL 
2 Ranheim IL 
3 Osterøy IL

Stav

G 17
1 Bjørn Øivind Berger, IL Pioner Friidrett
2 Stig Andreas Langeland, Osterøy IL
3 Kristian Hansen Bruvik, Osterøy IL

Resultat:
1 Bjørn Øivind Berger, IL Pioner Friidrett
2 Stig Andreas Langeland, Osterøy IL
3 Kristian Hansen Bruvik, Osterøy IL


 

Antall riktige:
1 Gull - 5 av 12
2 Sølv - 4 av 12
3 Bronse - 2 av 12

Eg hadde i tillegg mange riktige inne på pallen, men som ikkje kom på rett plass på pallen.

 

Ingen kommentarer

Skriv en ny kommentar

Kjetil Stokke

Kjetil Stokke

22, Osterøy

Spydkaster, PB: 52,70m. Studerer Dataingeniør på HiB. Bloggen vil for det meste handle om trening og stevner.

Kategorier

Arkiv

hits