Resultater UM innandørs første dag

  • 23.03.2011 kl.21:46 i Blogg
  • Bli den første som kommenterer! Instagram

Fasiten min står først, deretter kjem resultata frå UM.


Fredag

60 m hk:

J 16
1 Eline Netland, Sandes IL
2 Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL
3 Elise Una Mikkelsen, Bjarg IL

Resultat
1 Elise Una Mikkelsen, Bjarg IL
2 Eline Netland, Sandnes IL
3 Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

J 17
1 Agathe Holtan Wathne, FRI IL
2 Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF-Friidrett
3 Phylis Boateng-Gyamfi, BUL IL

Resultat
1 Agathe Holtan Wathne, FRI IL
2 Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF-Friidrett
3 Phylis Boateng-Gyamfi, BUL IL

J 18/19
1 Eline Breilid, Kristiansands IF-Friidrett
2 Hedda Utsi Onstad
3 Silje Laupstad, Egersunds IK

Resultat
1 Renate Grimstad, Dimna IL
2 Eline Breilid, Kristiansands IF-Friidrett
3 Solveig Onstad, Laksevåg TIL

G17
1 Markus Loftås, Osterøy IL
2 Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL
3 Fredrik Skarland, Namsen Friidrettsforening

Resultat
1 Markus Loftås, Osterøy IL
2 Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL
3 Fredrik Skarland, Namsen Friidrettsforening

G 18/19
1 Martin Roe, FRI IL
2 Kjartan Løvoll, Sandnes IL
3 Marius Bakken Støle, Sandnes IL

Resultat
1 Per Magne Florvaag, Sandnes IL
2 Marius Bakken Støle, Sandnes IL
3 Martin Roe, FRI IL

400m:

J 17
1 Vilde Svortevik, Laksevåg TIL
2 Christine Bjelland Jensen, Bjarg IL
3 Anniken Henriksen, BUL IL

Resultat
1 Vilde Svortevik, Laksevåg TIL
2 Vilde Ottestad, Molde-Olymp IL
3 Anniken Henriksen, BUL IL

G 17
1 Markus Loftås, Osterøy IL
2 Jørgen Kåshagen, Moelven IL
3 Sondre Nyvold Lid, Mold-Olymp IL

Resultat
1 Jørgen Kåshagen, Moelven IL
2 Sondre Nyvold Lid, Molde-Olymp IL
3 Markus Loftås, Osterøy IL

G 18/19
1 Marius Bakken Støle, Sandes IL
2 Sondre Sølberg, Moss IL
3 Erlend Mjøs, Osterøy IL

Resultat
1 Sondre Sølberg, Moss IL
2 Marius Bakken Støle, Sandnes IL
3 Jaad Orten, FRI IL

M 20-22
1 Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL
2 Mauritz Kåshagen, Moelven IL
3 Carl Emil Kåshagen, Moelven IL

Resultat
1 Carl Emil Kåshagen, Moelven IL
2 Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL
3 Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Tog IF

Tresteg:

G 18/19
1 Jesper Vestbø, FIK Orion
2 Thomas Langhelle Trefall, Fana IL
3 Jens Peter Fylling, Valder IL

Resultat
1 Jesper Vestbø, FIK Orion_
2 Jens Peter Fylling, Valder IL
3 Sondre Gillebo, Brandbu IF

G 17
1 Stig Andreas Langeland, Osterøy IL
2 Rasmus Stene, Lambertseter IF
3 Kjetil Steinstø, Bergens TF

Resultat
1 Stig Andreas Langeland, Osterøy IL
2 Kjetil Steinstø, Bergens TF
3 Rasmus Stene, Lambertseter IF

Kule:

G 16
1 Sven Martin Skagestad, Loddefjord IL
2 Vebjørn Kaldahl Bottenvik, Bryne Friidrettsklubb
3 Eirik Greibrokk Dolve, FRI IL

Resultat
1 Sven Martin Skagestad, Loddefjord IL
2 Ola Stunes Isene, Sturla IF
3 Eirik Greibrokk Dolve, FRI IL

 

Antall riktige:
1 Gull - 6 av 12
2 Sølv - 2 av 12
3 Bronse - 4 av 12

Eg hadde i tillegg ein god del riktige inne på pallen, men som ikkje kom på rett plass på pallen.

Ingen kommentarer

Skriv en ny kommentar

Kjetil Stokke

Kjetil Stokke

22, Osterøy

Spydkaster, PB: 52,70m. Studerer Dataingeniør på HiB. Bloggen vil for det meste handle om trening og stevner.

Kategorier

Arkiv

hits